محل تبلیغات شما
با توکل به خدا سه ماه پیش ساخت اولین ویلا رو تو شمال برای یکی از دوستان شروع کردم ویلایی که از صفر تا صدش نقشه و طراحی و نظارتش با خودم بود البته در این ده سال کارهای متعددی کرده بودم اما هرگز کاری را صفر تا صدش دست خودم نبود و خدارو شکر کار تقریبا با دقت و زیبایی اگر مابقی هزینه هاش جور بشه رو به اتمام است واقعیتش همکاران قدیمم می دانند من تا کاری را مطمئن به انجامش نباشم قبول نمی کنم و تو کار هم بشدت معتقد به نظم و دقت و خوش قولی و نظارت دقیق در کار هستم این ساختمان یک درسی به من داد که اتفاقا  نقشه راه مدیریت در کشور را بخوبی نشان می دهد.
آفتهای مدیریت در کشور
اولا بنظر می رسد علل های مختلفی در کشور از جمله عدم نظم و دقت در کار و عدم  نظارت دقیق در روند فعالیتها آفت بزرگ در مدیریت کشور است اگر ما از همان اول در فعالیتهایمان دقت و نظم و نظارت دقیق را مد نظر داشتیم و مدیرانی دلسوز و تمام وقت در خدمت انقلاب بودند امروز دچار اینهمه مشکلات نبودیم و بنای انقلاب دچار بی بندوباریها از هر جنسش نبود
مدیری که اعتقاد به انقلاب ندارد نمی تواند تخصصش را در مسیر انقلاب قرار بدهد مدیری که اعتقاد به باورهای اخلاقی و دینی برای سالم سازی جامعه ندارد و آفت اقازادگی و نگاه از بالا به پایین را نمی فهمد و در روش مدیریتش منظم نیست و سیستم نظارتی دقیق و قوی ندارد و فقط کارها را زخمی می کند مثل ساخت یک بنا جز یک بلا برای جامعه چیز دیگری نیست  و تا زمانی هم که این مشکلات حل نشود جامعه ای که دیوار بنایش را کج گذاشتند تا ثریا هم بالا برود کج و هر آن امکان فرو ریختن ان وجود دارد.
پیمانکاری ویلا در شمال  ساخت ویلا پیمانکاری
ساخت ویلا پیمانکاری

منطقه آزاد امیرآباد فریدون کنار و رشد بسیار خوب زمینهای کرفون و مناطق ساحلی

ابلاغ ضوابط فروش انرژی و انشعاب برق و بخشودگی مربوطه در سال 98

کرفون را بیشتر بشناسید

دقیق ,کشور ,دقت ,کار ,نظارت ,انقلاب ,نظارت دقیق ,در کشور ,صفر تا ,و نظارت ,دقت و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

redphone fontbooksrelo fiodebudla gastdetaro قدمگاه ماه محرم روانشناسی پزشک ایران Andrew's info Whatever